Drodzy rodzice, sympatycy „Dziewiątki”!
Nadszedł czas rocznego rozliczenia podatkowego. Jest więc doskonała okazja, żeby przekazać 1% podatku na rozwój naszego klubu i przyczynić się do zakupu niezbędnego sprzętu sportowego dla naszych grup. Jeżeli mają państwo ochotę przekazać % na nasz klub to gorąco zachęcamy.
Za procent otrzymany od państwa w poprzednim roku udało nam się zakupić dyski poślizgowe, gumy do ćwiczeń, ręce i stopy edukacyjne i kostki do stretchingu.
Program do rozliczenia PIT i więcej informacji na temat przekazania 1% znajdziecie państwo pod tym linkiem.
W imieniu trenerów i dzieci uczęszczających na nasze zajęcia z góry dziękujemy za okazaną pomoc.


