Szkoła Akrobatyki Sportowej 9

Naszym celem jest umożliwienie dzieciom równej szansy rozwoju fizycznego i realizację swoich pasji sportowych poprzez atmosferę fair play. Jednym z najistotniejszych elementów naszego projektu jest niekoncentrowanie się wyłącznie na wyszukiwaniu największych talentów wśród najmłodszych takich z predyspozycjami do wyczynowego uprawiania sportu, ale obejmuje też swoim oddziaływaniem szeroką grupę dzieci i młodzieży, która chce uprawiać sport na poziomie amatorskim.

Naszą ambicją jest przede wszystkim wychowywać i przygotować młodych ludzi do uprawiania akrobatyki sportowej. Do SAS9 mogą zapisać się wszyscy, którzy chcą bez względu na umiejętności, ponieważ każdy uczeń jest prowadzony przez autorski i zindywidualizowany system szkolenia.

Kategorie wiekowe

Zajęcia prowadzone są dla dzieci od 4 do 16 roku życia.

Poznaj naszych Ekspertów

Paweł Zimoń
Centrum Rehabilitacji Sportowej

Fizjoterapeuta sportowy oraz trener przygotowania motorycznego.

Pracuje z wieloma sportowcami zarówno zawodowymi, jak i amatorami. Zdobywa przy tym tytuły na poziomie światowym i krajowym. Jego podopieczni trenują dyscypliny, takie jak: MTB, DH, Enduro, MMA, Piłka nożna, Saneczkarstwo, Orientacja Sportowa.

Współpracował z: Maja Włoszczowska – MTB od 2012 roku, Marcin Zontek – MMA, Karkonosze Jelenia Góra, Olimpia Kowary, Górnik Wałbrzych oraz Odra Opole. Aktualnie pracuje dla GIANT Factory Off Road Team, przygotowując zawodników do startów w Pucharach i Mistrzostwach Świata.

Licencja klubowa na rok 2024