Mecenas Sportu 9

Czym jest program "Mecenas Sportu 9"?

Mecenas Sportu 9 to program, który ma na celu wspieranie i rozwój młodych sportowców zrzeszonych w ramach Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka”. To doskonała platforma do wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów biznesowych oraz współpracy.

Wsparcie dla Sportu

W dzisiejszych czasach sportowcy nie osiągają sukcesów samodzielnie. Stoi za nimi zespół specjalistów, który towarzyszy i współpracuje z zawodnikami na każdym etapie. Wszystko to wymaga finansowego wsparcia sponsorów. W programie Mecenas Sportu 9 dokładamy swoją cegiełkę do zwycięstw. Promujemy, zachęcamy społeczność lokalną do aktywności fizycznej, a także wspieramy w jej uprawianiu.

Wspieraj Sportowców

Teraz dzięki programowi Mecenas Sportu 9 Twoja firma może przyłączyć się do aktywnego wspierania sportu Aglomeracji Wałbrzyskiej. Sięgaj po to co najlepsze nie tylko w biznesie! Sukcesy sportowców to wiele godzin spędzonych na treningach, nieustanne przebywanie poza domem i ciągłe podróżowanie. Jednak nie byłoby to możliwe, gdyby nie wysiłek i wsparcie całego zespołu ludzi, który za nimi stoi. To właśnie wspólna praca pomaga zdobywać i osiągać to, co wydaje się niemożliwe.

Nowoczesna firma, nowoczesne wsparcie

Chcemy wspólnie zbudować silną markę, w której skład wejdą tylko sprawdzone i uczciwe firmy obecne na rynku. Mecenas Sportu 9 to synonim solidności, rzetelności, dokładności oraz najwyższej jakości. Jeżeli te przymiotniki są bliskie Twoim ideom, którymi kierujesz się w biznesie, to powinieneś do nas dołączyć już dziś. Razem będziemy wspierać wałbrzyski sport młodzieżowy i dbać o jego rozwój.

Zaangażuj konsumentów

Pokaż swoim klientom, że za Twoimi działaniami stoją idee. Uświadom ich, że wybierając Twoje produkty i usługi mają realny wpływ na rozwój i promocję sportu. Zgłoś swoją chęć do dołączenia do naszego programu. Koszt przystąpienia jest niewielki, ale wszyscy razem możemy zrobić zdecydowanie więcej!

Wspieraj nasze działania

Podobają Ci się nasze działania i chciałbyś wesprzeć nas w naszej misji? Od teraz możesz przekazać dowolną kwotę na rzecz naszej szkoły, która  zostanie wykorzystana na rozwój i edukację naszych młodych sportowców oraz realizacje założonych projektów społecznych.

Wpłat można dokonywać przelewem na poniższe konto bankowe:
mBank – 22 1140 2004 0000 3402 7686 1827

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Masz pytania?

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub napisz do nas.

Telefon

Zarząd:
+48 732 293 028
+48 792 013 590

Księgowość:
+48 515 559 796

Biuro:
+48 666 698 525

E-Mail

kontakt@szkolaakrobatykisportowej9.pl

Przewiń do góry