Pierwszy start naszego zespołu 3K II KL dziś w układzie statycznym za nami??? emocje są ogromne?? Czekamy na start w układzie dynamicznym…







Pierwszy start naszego zespołu 3K II KL dziś w układzie statycznym za nami?
Pierwszy start naszego zespołu 3K II KL dziś w układzie statycznym za nami??? emocje są ogromne?? Czekamy na start w układzie dynamicznym…






