Pierwszy start naszego zespołu 3K II KL dziś w układzie statycznym za nami?

Pierwszy start naszego zespołu 3K II KL dziś w układzie statycznym za nami??? emocje są ogromne?? Czekamy na start w układzie dynamicznym…

Pierwszy start naszego zespołu 3K II KL dziś w układzie statycznym za nami?
Przewiń do góry