? Zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych, udanego odpoczynku przy rodzinnym stole, mnóstwo wiosennego słońca oraz smacznego jajka i mokrego dyngusa, życzy
Szkoła Akrobatyki Sportowej „Dziewiątka”

Wesołych Świąt Wielkanocnych!
? Zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych, udanego odpoczynku przy rodzinnym stole, mnóstwo wiosennego słońca oraz smacznego jajka i mokrego dyngusa, życzy
Szkoła Akrobatyki Sportowej „Dziewiątka”
