Z nowym rokiem mieliśmy możliwość wspólnych treningów z zawodniczkami i zawodnikami klubu UKS AS Zielona Góra

Z nowym rokiem mieliśmy możliwość wspólnych treningów z zawodniczkami i zawodnikami klubu UKS AS Zielona Góra, było to dla nas ogromne wyzwanie i zarazem magiczny czas. Dziękujemy klubowi i trenerom za poświęcony czas, zaangażowanie, i profesjonalizm.

Ze sportowym pozdrowieniem
SAS9

UKS „As” Zielona Góra
Wałbrzyski Sport

Z nowym rokiem mieliśmy możliwość wspólnych treningów z zawodniczkami i zawodnikami klubu UKS AS Zielona Góra
Przewiń do góry